|
Swiss alternate flasher for railway crossing: - Exact N Scale (1:160). - Fine Scale product. - LEDs SMD. - Brass tube of 1mm diameter. - Resistors included for connection up to 16 V (DC). - Control electronics are not provided. |
![]() |
383201
En stock
Warning: Last items in stock!
06-11-2025
This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.
| Scale | 1/160 |
| Height | 25,0 mm |
| Width | 7,5 mm |
| Depth | 6,0 mm |
| Peso | 10 g |
| Input Voltage | 16 V DC |
| Main material | High quality 3D printing |
| Secondary material | Photoetched brass |