BLS - H-Profile mast with old Bracket (2 units)
- Made of high quality photo-etched brass, with 3D printed details.
- Mounted on the pole and painted.
- Exact N scale (1:160).
- Includes one pole of each type.
- Holder size L=21,3mm and foot size L=0,3mm.
- Realistic and decorative catenary, not functional.
- Compatible with REALFLEX cable
21703
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
06-27-2018
This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.
| Scale | 1/160 |
| Height | 61,0 mm |
| Width | 42,0 mm |
| Depth | 21,3 mm |
| Peso | 8,0 g |
| Main material | Photoetched brass |
| Secondary material | High quality 3D printing |
| Railway company | BLS |
| Altura de hilo | 42,0 mm |
| Distancia al centro de vía | 21,3 mm |