- RENFE rigid gantry made of photo-etched brass.
- Length between posts L=115mm
- Finished product, made of brass, hand-assembled and painted.
- Contains 4 brackets (2 inside and 2 outside) and an elastic thread to simulate the tensioning wires.
21425
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
08-26-2022
This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.
| Scale | 1/160 |
| Height | 67,0 mm |
| Width | 115,0 mm |
| Depth | 0,5 mm |
| Peso | 15,0 g |
| Main material | Photoetched brass |
| Secondary material | High quality 3D printing |
| Railway company | RENFE |
| Altura de hilo | 16,5 mm |