RENFE posts type X2B with brackets type CR-160
- Manufactured in quality photo-etched brass, with 3D printing details.
- Posts assembled and painted.
- Exact N scale (1:160).
- Contains 5 posts of each brace.
- Realistic and decorative catenary, not functional.
- Compatible with RealFLEX
21422
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
06-27-2018
This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.
| Scale | 1/160 |
| Height | 49,0 mm |
| Width | 38,0 mm |
| Depth | 19,0 mm |
| Peso | 8,0 g |
| Main material | Photoetched brass |
| Secondary material | High quality 3D printing |
| Railway company | RENFE |
| Altura de hilo | 28,0 mm |
| Distancia al centro de vía | 19,0 mm |