|
RENFE - 8 LED Signal (green/red, amber, doble direction) : - Exact H0 scale (1:87) - Product "Classic". - Contains SMD LEDs - Brass tube 2 mm diameter. - Resistors included for connection up to 16 V (DC). |
91305
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
06-27-2018
This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.
| Scale | 1/87 |
| Height | 7,5 mm |
| Width | 0,6 mm |
| Depth | 1,2 mm |
| Peso | 11,0 g |
| Input Voltage | 16 V DC |
| Main material | Photoetched brass |
| Secondary material | High quality 3D printing |