- Set of additional brackets for rigid gantry.
- Manufactured in photo-etched brass and assembled by hand.
- Finished product.
- Contains 6 brackets (3 inside and 3 outside).
21429
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
08-26-2022
This product is not sold individually. You must select at least 1 quantity for this product.
| Scale | 1/160 |
| Height | 60,0 mm |
| Width | 2,4 mm |
| Depth | 0,5 mm |
| Peso | 32,0 g |
| Main material | Photoetched brass |
| Secondary material | High quality 3D printing |
| Railway company | RENFE |
| Altura de hilo | 16,5 mm |